Hırsız Alarm Sistemleri
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ
HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ

Hırsız Alarm Sistemi

Hırsız alarm sistemi kurdurmayan bir çok işletme yada konut hırsızlık  yüzünden binlerce lira kaybetmektedirler. Kurulacak bir iş yeri alarm sistemi ile bu önlenebilmektedir. Üstelik bu kayıp mal ve teçhizat kaybı ile sınırlı değildir. Pek çok müşterinize ait özel ve gizli tutulması gereken bilgilerde aynı tehdit altındadır.

İş yerinize kurulacak bir Hırsız Alarm sistemi ile hırsızlara, gaspa, yangın ve su baskını gibi durumlara karşı engelleyici önlem almış olursunuz. Günümüzde ileri teknoloji ürünü alarm sistemleri ve AHM ( Alarm Haber Alma Merkezi ) sayesinde iş yerinizi bir banka gibi korunmasını sağlayabilirsiniz. Gaspa karşı panik butonu ile 24 saat alarm sisteminiz kurulu olsun olmasın bir düğmeye bastığınızda polisten yardım alabilir yâda istenmeyen bir kaza olduğunda tek bir düğmeyle ambulans çağırabilirsiniz. İş yeri Hırsız Alarm Sistemleri uygulamasında iş yerinizin risk bölgelerinin tespiti sistemin kurulum aşamalarında profesyonel çözümler gerektirir. Bu uygulamalar gerçekten uzman personeller tarafından titizlikle yapılmalıdır. Amatörce yapılmış bir alarm sisteminde karşılaşabileceğiniz pek çok sorun vardır. Bunlardan en can sıkıcı ve en sık karşılaşılanı yanlış alarmların meydana gelmesidir.

İstatistik araştırmalarına göre hırsızlık oranlarında çok büyük bir artış gözlenmekte her yıl yüz binlerce ev ve iş yeri soyulmaktadır. Karşı karşıya kalınan durum bununla da kalmıyor. Gece evlere giren bir hırsız ev sahibinin uyanması ve hırsız ile ev sahibini karşı karşıya getirmekte ve yaşanan panik çoğu zaman istenmeyen olaylara sebebiyet vermektedir.Bütün bunların ışığında insanlar yaşam alanlarını daha güvenli olması için çeşitli yöntemlere başvurmaktadır. Bunlardan bir tanesi ev alarm sistemleridir. Ev alarm sistemleri evinizi ve ailenizi korumak için önemli bir yatırımdır.

Alarm sistemi projelendirmesi uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Riskli olan bölgelerin tespiti en önemli unsurlardır. Biz sizin için bu süreci basitleştirdik ve sizin için en uygun alarm çözümlerini üretmek için uzman kadromuzla size hizmet vermek için bekliyoruz. Unutmayın ortalama bir ev soyulduğunda yaklaşık 2500$ ila 8000$ arasında bir zararla karşı karşıya kalınmaktadır. Ayrıca ev alarm sistemleri genel olarak hırsızlığa karşı bir önlem olarak gibi görünse de alarm sistemleri duman, su baskını, gaz kaçağı gibi alanlarda da koruma sağlamaktadır.

Peki, sizce hangisi daha ürkütücü senaryo oluşturur maddi ve manevi eşyalarınızın çalınması ya da kişisel eşyalarınızın bir başkasının eline geçmesi mi? Belki de yatak odanızda huzur içinde uyurken hiç tanımadığınız biri ile karşı karşıya gelmek mi? Yıllarca çalışıp kazandığınız evinizin yanıp kül olması mı? Daha pek çok senaryo çizilebilir. Diyelim siz evinizde değilken hırsız girdi ve çalacak bir şey bulamadı maddi hiçbir zararınız yok peki evinize her zamanki gibi aynı huzurla girebilecek misiniz? Gördüğünüz gibi en iyi senaryoda bile zararınız çok büyük belkide sıradaki sizin eviniz. Evinizde veya iş yerinizde uygulayacağınız alarm sistemleri kablolu alarm sistemi ve kablosuz alarm sistemi olarak iki şekilde de uygulanabilir. Ya da hybrid yapıda yani hem kablolu alarm hem de kablosuz alarm sistemlerinin beraber kullanıldığı bir sistem olarak kurulabilir. Kablosuz alarm sistemlerinin diğer sistemlerden tek dezavantajı daha pahalı olmasıdır. Evinizde uygulanacak kablosuz alarm sistemi ile evinizin mimari yapısını hiç bozmadan korur.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın