Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

ESCOM İLETİŞİM

ESCOM İLETİŞİM - YENİ NESİL İLETİŞİM HİZMETLERİ

2015'den beri sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi,siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.Zayıf akım sistemleri konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Kamera ve Güvenlik Sistemleri,Yangın Algılama Sistemleri,Telefon Santral Sistemleri,Genel Ses ve Acil Anons Sistemleri,Tv/Uydu Sistemleri,Hemşire Çağrı Sistemleri,Geçiş Kontrol Sistemleri,Hırsız Alarm Sistemleri ve Data,Yapısal Kablolama ve Sonlandırma konularında faaliyet göstermekteyiz.

Kurulduğu günden itibaren yaptığımız işe büyük önem vererek günümüzde tanınan ve yaptığı işi büyük bir özveriyle gerçekleştiren bir firma olduğumuzu belirtmek isteriz. 

Tecrübeli kadrosuyla göze çarpan keşif gücü ve performans dengesi yüksek, standartlara yönetmeliklere uygun eğitim,keşif,projelendirme,satış,satış sonrası teknik hizmet veren zaten sektöründe önemli bir hizmet firması olma yolunda ilerliyoruz.

Firmamızda değişmez ve stabil olan kurallarımız daima kalite,müşteri memnuniyeti,zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

İş yaşamında başarı ve sürekliliğin teminatı ,hizmette dürüstlük ve kalitedir ilkesiyle yola çıkan ESCOM İLETİŞİM,gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden dolayı teşekkür eder ve sizlere bugün olduğu gibi gelecekte de hizmet vermekten gurur duyacaktır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın